Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Jak se starat o pleť očního okolí

Pleť očního okolí je nejjemnější částí pokožky těla, zde je návod, jak ji chránit.

 

 

  • Pleť v okolí očí je nejjemnější částí pokožky těla.
  • Je také vystavena neustálému namáhání vlivem pohybů svalů a hektického způsobu života.
  • Optimální zdraví pleti zajistíte tím, že ji budete udržovat hydratovanou a budete používat pleťové produkty bohaté na antioxidanty.

 

Pleť okolo očí je příkladem extrémů. Na jednu stranu je to jedna z nejjemnějších částí pokožky těla a často se právě na ní objevují první známky stárnutí. Na stranu druhou je pleť v okolí očí vystavována neustálému namáhání.

Kromě toho, že trávíme hodiny mžouráním na displeje svých telefonů a obrazovky počítačů, naše oči provedou každý den více než 100 000 pohybů, z nichž většina proběhne rychleji než mrknutím oka!

 

Dodržováním několika tipů pro každodenní péči o pleť však naštěstí lze dosáhnout toho, aby pleť okolo očí vypadala a působila co nejzdravěji:

Jak se starat o pleť očního okolí

DBEJTE NA DOSTATEK SPÁNKU

1 ze 3 dospělých trpí nedostatkem spánku, což přispívá k únavě očí a vzniku tmavých kruhů okolo nich. Nemůžete spát? Zkuste před spaním omezit dobu strávenou u obrazovky nebo do své pravidelné večerní péče o pleť zařaďte relaxační esenciální oleje.

Jak se starat o pleť očního okolí

DOPŘEJTE SI PŘÍLIV ANTIOXIDANTŮ

Antioxidanty jsou klíčem k prevenci předčasného stárnutí pleti. Zvolte oční péči s vitamínem C, která pleť okamžitě rozzáří: je vysoce účinná a zároveň natolik šetrná, že ji lze bez obav aplikovat na jemnou pleť očního okolí.

Jak se starat o pleť očního okolí

HYDRATACE JE KLÍČOVÁ

Produkty oční péče od Dermalogica zajistí každodenní hydrataci a udrží tak pleť očního okolí zářivou. P.S.: Dodržování pitného režimu pomůže vaši pleť udržet zdravou a hydratovanou!

Jak se starat o pleť očního okolí

NEZAPOMEŇTE NA KRÉMY S OCHRANNÝM FAKTOREM

Chraňte jemnou pleť proti poškození vnějšími vlivy pomocí krému s ochranným faktorem s minerálním základem (a nezapomeňte na sluneční brýle!).

Jak se starat o pleť očního okolí

POUŽÍVEJTE ŠETRNÝ DOTEK

Protože je pleť okolo očí tak jemná, snažte se ji příliš nemnout a zacházejte s ní šetrně: produkty oční péče lehce vklepejte prsteníčkem a nanášejte je směrem od vnějšího koutku, aby se pleť zbytečně nenatahovala.

DODEJTE OČÍM VZPRUHU S NOVÝM BIOLUMIN-C EYE SEREM, KTERÝ DÍKY VITAMÍNU C DOPLŇUJE ZTRACENOU ENERGII PLETI OKOLO OČÍ, VÝRAZNĚ JI ROZJASŇUJE A VIDITELNĚ ZPĚVŇUJE.

Nakupte zde

Jak se starat o pleť očního okolí