Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Catwalk Ponytail Straight, Ombré Sydney culík 55 cm

Značka: Balmain Hair

Objevte tajemství zákulisí módních přehlídek. Luxusní culík Balmain Hair Couture.

Popis produktu

Culík z přehlídkového mola, který vymysleli backstage stylisté, lze považovat za tajemství ze zákulisí.

Tohle je vlasový doplněk, který ve vaší výbavě nesmí chybět a s nímž vytvoříte přirozeně působící culík za méně než 1 minutu.

Patentovaný Memory®Hair byl vyvinut s ohledem na všechny aspekty lidských vlasů. Pocitově hebký, k nerozeznání od přírodních vlasů. Snadno se ve vlasech ztratí a je téměř nemožné ho rozeznat od lidských vlasů. Memory®Hair má stejný typický „přírodní lesk“ jako lidské vlasy, protože má podobně nepravidelný povrch s rozptýleným odleskem.

Memory®Hair lze kdykoliv kulmovat a žehlit pomocí jakéhokoliv tepelného nástroje až do 160°C/320°F. Úžasná výhoda Memory®Hair spočívá v tom, že si pamatuje poslední techniku stylingu. To znamená, že když je natočíte, zůstanou natočené, dokud je znovu nenarovnáte. (totéž platí pro žehlení vlasů). Při kulmování je důležité držet v ruce tvar vlny, dokud nezchladne. Díky tomu si vlny dlouhodobě udrží svůj tvar.

Hlavní benefity
100% Memory®Hair
neviditelné/bezchybné uchycení
snadné narování a natočení (max 160°C/320°F)
dostupné v několika odstínech
délka vlasů 55 cm
váha 90 gramů

Použití

Upravte vlasy do culíku a zajistěte gumičkou. Klip Catwalk Ponytail připněte přímo nad váš vlastní culík a ten do příčesku schovejte. Účes dokončete tak, že kolem vrcholu culíku obtočíte pramen vlasů, abyste zakryli klip a gumičku.

Tajemství ze zákulisí 
Pro získání dokonale uhlazeného culíku použijte přípravek Styling Gel Strong, naneste jej od kořínků přírodních vlasů směrem k elastickému pásku a poté připevněte. Conditioning Spray je perfektním produktem pro získání přirozeného lesku vlasů.

Péče
Balmain Conditioning Spray je perfektním nástrojem pro péči, obnovu a ochranu Memory®Hair. Lze jej používat každodenně. Výsledkem je krásný, přirozený lesk. Klíčem k prodloužení životnosti příčesku je udržovat vlasy rozčesané pomocí speciálního kartáče na příčesky. Vhodný kartáč pro úpravu Catwalk Ponytail je Balmain Luxury Spa Brush. Postupujte šetrně, začněte u konečků a propracujte se až ke kořínkům. Teprve až poté pročešte od kořínků ke konečkům. Nečešte vlasy, když jsou mokré. Suchý vlas se při česání dokáže natáhnout o 20 až 30 %, avšak mokrý vlas až o 50 %. Mokré vlasy jsou křehčí a snadno se polámou.

Správná péče o Memory®Hair se rozhodně vyplatí a je to také podmínka pro uplatnění záruky. Dlouhou životnost Memory®Hair lze garantovat pouze při správné péči avšak je důležité počítat s tím, že patentovaný Memory®Hair je natolik nerozeznatelný od lidských vlasů, že se tak i chová. Typickým chováním může být přirozené zacuchávání, padání či třepení se.

Nedoporučujeme použití jakýkoliv tónovacích přípravků na vlasy.

Upozornění

Prosím, berte na vědomí, že z hygienických důvodů nelze culíky Balmain vracet nebo vyměňovat po rozbalení z originálního obalu. Pokud Balmain culík obdržíte a nejste si jisti zvoleným odstínem, přiložte culík (v obalu) k vašim vlasům, porovnejte a vyzkoušejte. Rozbalený culík nebude možné vyměnit či vrátit. Děkujeme za pochopení.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: PTMHS55 SYDNEY
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Catwalk Ponytail Straight, Ombré Sydney culík 55 cm
Značka: Balmain Hair

Culík z přehlídkového mola, který vymysleli backstage stylisté, lze považovat za tajemství ze zákulisí. 

Tohle je vlasový doplněk, který ve vaší výbavě nesmí chybět a s nímž vytvoříte přirozeně působící culík za méně než 1 minutu.

  • 100% Memory®Hair
  • neviditelné/bezchybné uchycení
  • snadné narování a natočení (max 160°C/320°F)
  • dostupné v několika odstínech
  • délka vlasů 55 cm
  • váha 90 gramů

 

Patentovaný Memory®Hair byl vyvinut s ohledem na všechny aspekty lidských vlasů. Pocitově hebký, k nerozeznání od přírodních vlasů. Snadno se ve vlasech ztratí a je téměř nemožné ho rozeznat od lidských vlasů. Memory®Hair má stejný typický „přírodní lesk“ jako lidské vlasy, protože má podobně nepravidelný povrch s rozptýleným odleskem.

Memory®Hair lze kdykoliv kulmovat a žehlit pomocí jakéhokoliv tepelného nástroje až do 160°C/320°F. Úžasná výhoda Memory®Hair spočívá v tom, že si pamatuje poslední techniku ​​stylingu. To znamená, že když je natočíte, zůstanou natočené, dokud je znovu nenarovnáte. (totéž platí pro žehlení vlasů). Při kulmování je důležité držet v ruce tvar vlny, dokud nezchladne. Díky tomu si vlny dlouhodobě udrží svůj tvar.

 

Použití

Upravte vlasy do culíku a zajistěte gumičkou. Klip Catwalk Ponytail připněte přímo nad váš vlastní culík a ten do příčesku schovejte. Účes dokončete tak, že kolem vrcholu culíku obtočíte pramen vlasů, abyste zakryli klip a gumičku.

 

DŮLEŽITÉ

Péče: Balmain Conditioning Spray je perfektním nástrojem pro péči, obnovu a ochranu Memory®Hair. Lze jej používat každodenně. Výsledkem je krásný, přirozený lesk. Klíčem k prodloužení životnosti příčesku je udržovat vlasy rozčesané pomocí speciálního kartáče na příčesky. Vhodný kartáč pro úpravu Catwalk Ponytail je Balmain Luxury Spa Brush. Postupujte šetrně, začněte u konečků a propracujte se až ke kořínkům. Teprve až poté pročešte od kořínků ke konečkům. Nečešte vlasy, když jsou mokré. Suchý vlas se při česání dokáže natáhnout o 20 až 30 %, avšak mokrý vlas až o 50 %. Mokré vlasy jsou křehčí a snadno se polámou.

Správná péče o Memory®Hair se rozhodně vyplatí a je to také podmínka pro uplatnění záruky. Dlouhou životnost Memory®Hair lze garantovat pouze při správné péči avšak je důležité počítat s tím, že patentovaný Memory®Hair je natolik nerozeznatelný od lidských vlasů, že se tak i chová. Typickým chováním může být přirozené zacuchávání, padání či třepení se.

Nedoporučujeme použití jakýkoliv tónovacích přípravků na vlasy.

 

UPZORNĚNÍProsím, berte na vědomí, že z hygienických důvodů nelze culíky Balmain vracet nebo vyměňovat po rozbalení z originálního obalu. Pokud Balmain culík obdržíte a nejste si jisti zvoleným odstínem, přiložte culík (v obalu) k vašim vlasům, porovnejte a vyzkoušejte. Rozbalený culík nebude možné vyměnit či vrátit. Děkujeme za pochopení.

 

TAJEMSTVÍ ZÁKULISÍ

Pro získání dokonale uhlazeného culíku použijte přípravek Styling Gel Strong, naneste jej od kořínků přírodních vlasů směrem k elastickému pásku a poté připevněte. Conditioning Spray je perfektním produktem pro získání přirozeného lesku vlasů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: vlasové příčesky
vlasy: luxusní doplňky
luxusní doplňky: vlasové příčesky
určeno pro: unisex, ženy
odstín: Ombré Sydney
rozměr: 55 cm

Aplikace Balmain Catwalk Ponytail Straight

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: