Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Proč nakupovat u nás

 

Výběru kosmetických produktů věnujeme spoustu času. Aby vyhovovaly naší pokožce a souzněly i s námi samotnými a naší filozofií. Je to důležité, používáme je každý den a nanášíme je i na citlivé oblasti našeho těla. Zajímat by nás ale mělo i to, kde tyto produkty kupujeme. Kosmetika je náchylná na změny teplot, sluneční záření a řadu dalších faktorů a potřebujeme tak mít jistotu, že je skladovaná v těch správných podmínkách. A že je kvalitní a originální. Tuto jistotu získáte pouze u oficiálního distributora, kterým Salon Professional u svých značek je.

 

Důvodů, proč nakupovat u nás, je ale mnohem více... 

 

Kompletní a originální sortiment

 

Jakožto oficiální distributor nejenže ručíme za originalitu a vhodné skladování produktů, ale zároveň také nabízíme kompletní sortiment zastoupených značek. Také se u nás nemusíte obávat produktů s uplynulou expirační lhůtou.

Jsme oficiální distributoři těchto značek:

 

Malibu C-logo Dermalogica_logo BalmainHair-Logo bioionic-logo mydentity-Logo
oroexpert-logo Alterna-logo_1 Logo_1200x628_93a3437b-75df-4c5c-bece-f9c5e11e413f zop-for-a-better-world__5527 hot-tools-logo

 

Showroom s poradenstvím

 

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem nebo si budete chtít produkt nejdříve osahat a vyzkoušet, je vám k dispozici náš showroom. Najdete v něm všechny námi zastoupené značky a také školené poradce, kteří vás nasměrují k těm správným produktům.

 

 

Spolupráce s profesionálními salony

 

Máte to do našeho showroomu daleko? Nechte si poradit v některém z desítek kadeřnických a kosmetických salonů po celé ČR, s nimiž spolupracujeme. Dbáme na vzdělání svých partnerů, a tak víme, že budete v těch nejlepších rukách. Ať už se rozhodnete pro nákup, nebo jakékoliv ošetření či jinou službu.

Zvětšený obrázek

 

Jsme vám k dispozici

 

Ale pro radu nebo pomoc nemusíte nikam chodit. Náš zákaznický servis je vám totiž k dispozici i na telefonu či e-mailu. Protože individuální přístup je pro nás důležitý.

  

 

Bonusy k nákupu

 

Ceníme si toho, že si ze všech obchodů pro svůj nákup vybíráte zrovna ten náš. A za vaše objednávky vás také odměňujeme. Ke každému nákupu vám přihodíme vzorky na vyzkoušení a při nákupu nad 1 490 Kč / 65 € je doprava na nás. Věrní zákazníci mohou také využívat bonusový program, přichystány máme i dárky k nákupu a řadu dalších výhod. 

  

VÍCE O BONUSOVÉM PROGRAMU

  

 

Newslettery se všemi novinkami

 

Pravidelně rozesíláme newslettery, aby vám žádná z aktuálních akcí nebo novinek neunikla. Vždy tak víte, co se u nás děje.

REGISTRUJTE SE A ODEBÍREJTE NEWSLETTER

 

 

Vyřešíme s vámi cokoliv

 

Pokud vám zboží nebude vyhovovat nebo bude v nepořádku cokoliv jiného, máte se kam obrátit. Vše s vámi co nejrychleji vyřešíme. 

 

100001178_1_ALT
Alterna Haircare

Hydratační balíček s dárkem

pro mladistvější vzhled vlasů

1381-1_bio-ionic-goldpro-2000w-speed-dryer-profesionalni-fen-na-vlasy
Bio Ionic

GoldPro 2000W Speed Dryer

profesionální fén na vlasy

100000274_1_BAL
Balmain Hair

Couleurs Couture Shampoo

šampon pro intenzivní hydrataci

200000111_3_HT
Hot Tools

Volumiser Set

fén a kartáč v jednom