Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Dny Marianne

Banner_Marianne Days_SO_Landing Page_ver 3


Připojte se letošní duben na e-shopu Salon Online do akce Dny Marianne!
Zákazníci, kteří se zaregistrují na našem e-shopu a přihlásí se k odběru newsletteru, získají exkluzivní exkluzivní výhody.

Na co se můžete těšit:

20% Sleva na vybrané značky: Díky naší účasti na akci Dny Marianne si můžete užít slevu 20% na řadu produktů. Stačí použít slevový kód, který najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení, Marianne Venkov a Styl nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne. (Nabídka se nevztahuje na značku Balmain Hair Couture.)

5% Sleva na celý sortiment: Pokud u nás během svých nákupů pořídíte zboží v celkové hodnotě 30 000 Kč / € 1 154 a více, odměníme vás věrnostní slevou 5 % na celý sortiment, kterou můžete využít na všechny vaše příští objednávky.

První informace o akcích a novinkách: Přihlášením k odběru newsletteru budete mezi prvními, kteří se dozvědí o nových akcích, slevách a produktech. Dáme vám vědět hned jak začne akce Dny Marianne.

 Jak získat svou slevu:

  1. Registrovat se na e-shopu: Vyplňte registrační formulář a vytvořte si účet na našem e-shopu.

  2. Přihlásit se k odběru newsletteru: Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte v obraze s našimi nejnovějšími nabídkami.

  3. Užívat si výhody: Jako první se dozvíte, až spustíme akci dny Marianne. Stačí použít slevový kód získaný z časopisů Marianne nebo mobilní aplikace Dny Marianne a získáte 20% slevu na vybrané produkty. 

Připojte se k nám ještě dnes a nechte se unést naší širokou nabídkou produktů a nejnovějšími trendy v péči o vlasy!

Těšíme se na vaši spokojenost s nákupy.