Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Leather Hair Barrette, silver z pravé napa kůže

Značka: Balmain Hair

Ozdobte každý slavnostní i ležérní look třpytivou stříbrnou čelenkou z pravé napa kůže zdobenou nepřehlédnutelným pozlaceným logem Balmain.

Popis produktu

Kousek, který i tomu nejjednoduššímu účesu vtiskne punc elegance a noblesy – to je stříbrná čelenka Balmain. Stejně jako další vlasové doplňky z nové limitované kolekce pro podzim a zimu 2023/2024 se i ona nese ve svátečním duchu, kterému nesmí chybět třpyt a lesk. Stříbrné provedení proto podtrhuje výrazné logo francouzského domu potažené 18karátovým zlatem. Luxusní dojem dotváří použitý materiál, tedy nejkvalitnější napa kůže, a ruční výroba. Spodní část čelenky tvoří nubuk, který zajišťuje perfektní přilnavost k vlasům a pohodlné nošení v průběhu celého dne.

Součástí je i lešticí hadřík, díky němuž si čelenka uchová zářivý lesk na dlouhou dobu.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: LE HJ GP HB L S LOGO FW23
10 300 Kč
Leather Hair Barrette, silver z pravé napa kůže
Značka: Balmain Hair

Kousek, který i tomu nejjednoduššímu účesu vtiskne punc elegance a noblesy – to je stříbrná čelenka Balmain. Stejně jako další vlasové doplňky z nové limitované kolekce pro podzim a zimu 2023/2024 se i ona nese ve svátečním duchu, kterému nesmí chybět třpyt a lesk. Stříbrné provedení proto podtrhuje výrazné logo francouzského domu potažené 18karátovým zlatem. Luxusní dojem dotváří použitý materiál, tedy nejkvalitnější napa kůže, a ruční výroba. Spodní část čelenky tvoří nubuk, který zajišťuje perfektní přilnavost k vlasům a pohodlné nošení v průběhu celého dne.

Součástí je i lešticí hadřík, díky němuž si čelenka uchová zářivý lesk na dlouhou dobu.

 

Hlavní benefity

  • Zdobená logem značky potaženým 18karátovým zlatem.
  • S nubukovou podšívkou pro příjemné nošení.
  • Součástí je lešticí hadřík.

 

Použití

Konce čelenky umístěte před uši do míst, kde končí vlasová linie. Jemně posouvejte konce směrem k zátylku, dokud nebudou pohodlně sedět za ušima. Nyní vlasy upravte podle potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: čelenky
vlasy: luxusní doplňky
luxusní doplňky: čelenky
určeno pro: unisex, ženy
barva: zlatá, stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: