Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Luxury Spa Brush s kančími štětinami

Značka: Balmain Hair

Luxusní kartáč s 100% kančími štětinami pro vysoký lesk.

Popis produktu

Navrženo speciálně pro profesionální úpravu vlasů. 100% kančí štětiny umožňují přírodním olejům vlasy zjemnit od kořínků až po konečky. Kartáč stimuluje pokožku hlavy, zvyšuje krevní oběh a vlasy čistí.

Použití

Při práci s kartáčem pohybujte fénem směrem dolů, a stále udržujte fén i kartáč v pohybu. To vám pomůže dosáhnout hladkého, lesklého povrchu a také nedojde k poškození kartáče ani vlasů. Tělo kartáče se zahřeje už samotným procesem stylingu. Dlouhodobé a soustředěné teplo může způsobit, že bude tělo kartáče přehřáté.

Upozornění
Nevystavujte kartáč dlouhodobému přímému a žhavému vzduchu z fénu, protože to může způsobit, že některá místa se přehřejí, poškodí a to zničí štětiny.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: BRUSH SPA LUXU
1 890 Kč
Luxury Spa Brush s kančími štětinami
Značka: Balmain Hair

Navrženo speciálně pro profesionální úpravu vlasů. 100% kančí štětiny umožňují přírodním olejům vlasy zjemnit od kořínků až po konečky. Kartáč stimuluje pokožku hlavy, zvyšuje krevní oběh a vlasy čistí.

 

UPOZORNĚNÍ:
Nevystavujte kartáč dlouhodobému přímému a žhavému vzduchu z fénu, protože to může způsobit, že některá místa se přehřejí, poškodí a to zničí štětiny.

DOPORUČENÍ:
Při práci s kartáčem pohybujte fénem směrem dolů, a stále udržujte fén i kartáč v pohybu. To vám pomůže dosáhnout hladkého, lesklého povrchu a také nedojde k poškození kartáče ani vlasů. Tělo kartáče se zahřeje už samotným procesem stylingu. Dlouhodobé a soustředěné teplo může způsobit, že bude tělo kartáče přehřáté.

Doplňkové parametry

Kategorie: kartáče a hřebeny
vlasy: nástoje a pomůcky
nástroje: kartáče
určeno pro: unisex
Nevyplňujte toto pole:
cisteni kartacu balmain 8.7.2021 14:33
Dobrý deň, mám Balmain Luxury spa brush, chcela by som sa spýtať ako ho správne čistiť, aby vydržal slúžiť čo najdlhšie? Ďakujem
Odpovědět
cisteni kartacu balmain 9.7.2021 10:22
Dobrý den, návod najdete na našem instagramu @balmainhaircouture_czsk ve výběru Kartáče :)