Výhradní distributor značek pro ČR a SR

OnePass Styling Iron, 38 mm pro hladké a hydratované vlasy

Značka: Bio Ionic

Vylepšená žehlička Bio Ionic® One Pass™ využívá patentované silikonové proužky a technologii Bio Ionic Moisturizing Heat™ k dosažení hladkých, hydratovaných, lesklých a zdravě vypadajících vlasů v jediném tahu.

Popis produktu

Uvidíte, a hlavně pocítíte ten rozdíl! Žehlička je obohacená o NanoIonic™ MX, patentovaný komplex přírodních minerálů, který během vašeho stylingu vyzařuje negativní ionty a infračervenou energii. Mikronizuje molekuly vody (rozbíjí je na mikroskopické částečky) tak, že vlhkost může proniknout hluboko do vlasu.

Vylepšené silikonové proužky zajistí šetrný styling jedním tahem od kořínků po konečky a nyní vydrží 10x déle! Vyhlazení a narovnání bez tahání, zachycení nebo lámání vlasů.

Výsledkem jsou hladké, dlouhotrvající looky a vlasy, které jsou zdravější, měkčí a lesklejší. Tak, jak to příroda zamýšlela.

Novinkou je zamykací systém pro snadné skladování a teplotní paměť (po opětovném zapnutí se žehlička nahřívá na poslední použité nastavení).

Silikonové proužky „Speed Strips“ pro rychlejší vyžehlení a vyšší lesk – při žehlení napínají vlasy, což usnadňuje žehlení i velmi silných a hodně kudrnatých vlasů

Technické specifikace
Okamžité zahřátí až na 200°C do deseti vteřin a okamžitá regenerace
Žehlící plochy obsahující Nano-Iontové™ minerály
Vysoká úroveň negativních iontů a infračerveného záření pro hedvábné, hladké a zdravé vlasy
Pětivteřinové biokeramické ohřívače
Víceúrovňové ovládání teploty
3 m dlouhý kabel
Šířka žehlící plochy: 25 mm

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: Z-FGTST-OP-1.5LM2
3 790 Kč
OnePass Styling Iron, 38 mm pro hladké a hydratované vlasy
Značka: Bio Ionic

Uvidíte a hlavně pocítíte ten rozdíl! Žehlička je obohacená o NanoIonic™ MX, patentovaný komplex přírodních minerálů, který během vašeho stylingu vyzařuje negativní ionty a infračervenou energii. Mikronizuje molekuly vody (rozbíjí je na mikroskopické částečky) tak, že vlhkost může proniknout hluboko do vlasu.

Vylepšené silikonové proužky zajistí šetrný styling jedním tahem od kořínků po konečky a nyní vydrží 10x déle! Vyhlazení a narovnání bez tahání, zachycení nebo lámání vlasů.

Výsledkem jsou hladké, dlouhotrvající looky a vlasy, které jsou zdravější, měkčí a lesklejší. Tak, jak to příroda zamýšlela.

Novinkou je zamykací systém pro snadné skladování a teplotní paměť (po opětovném zapnutí se žehlička nahřívá na poslední použité nastavení).

 

Vlastnosti & výhody

  • Silikonové proužky „Speed Strips“ pro rychlejší vyžehlení a vyšší lesk – při žehlení napínají vlasy, což usnadňuje žehlení i velmi silných a hodně kudrnatých vlasů.
  • Okamžité zahřátí až na 200°C do deseti vteřin a okamžitá regenerace.
  • Žehlící plochy obsahující Nano-Iontové™ minerály.
  • Vysoká úroveň negativních iontů a infračerveného záření pro hedvábné, hladké a zdravé vlasy.
  • Pětivteřinové biokeramické ohřívače.
  • Víceúrovňové ovládání teploty
  • 3 m dlouhý kabel
  • Šířka žehlící plochy: 38 mm
  • Ideální pro dlouhé vlnité vlasy

Doplňkové parametry

Kategorie: žehličky
vlasy: nástoje a pomůcky
nástroje: žehličky
určeno pro: unisex
barva: černá
velikost2: 38 mm
#variants: Z-FGTST-OP-1.0LM2
#option: velikost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: