Výhradní distributor značek pro ČR a SR

PŘÍBĚH #MYDENTITY

MŮJ PŘÍBĚH

Když jsem dospíval, pral jsem se každý den sám se sebou. Nevěděl jsem, kdo jsem, jakým směrem se v životě vydat a už vůbec ne, jakou práci bych měl dělat. Všechno se změnilo, když jsem se dostal k vlasovému stylingu. Konečně jsem se našel a můj život nabral ten správný směr. Podstatu mého pravého já, #mydentity, tvořily dvě zásadní potřeby. Chtěl jsem se vymezit, dělat vlasový styling jinak a změnit skrze něj svět. Ještě víc jsem ale chtěl být začínajícím stylistům přítelem, #hairbestie. Chtěl jsem jim být inspirací při hledání jejich vlastního já, #mydentity, protože vím, jak těžké to bylo pro mě. #mydentity jsem vytvořil, protože jsem chtěl připravovat barvy podle svých vlastních představ. Barvy, o kterých všichni sníme a nenacházíme je v současné nabídce. Chtěl jsem vytvořit řadu vlasových barev, která do naší práce vrátí zábavu & nadšení. Ale ze všeho nejvíc jsem chtěl založit komunitu, vytvořit silnou #hairbestie rodinu a dát každému z nás možnost najít svou vlastní #mydentity. Protože, když víte, kým jste, máte dost odvahy na to uskutečnit vše, o čem sníte. 

Barvy, o kterých sníme

Co mě dovedlo k tomu vytvořit vlastní kolekci barev? Při jejich přípravě jsem popustil uzdu své fantazii a připravil všechny barvy, o kterých jsem kdy snil! Mým cílem bylo připravit barvy, se kterými na vlasech snadno vykouzlíte aktuální trendy odstíny, ale i přirozené odstíny pro denní nošení.

Má oblíbená levandulová vůně

#Hairbesties, chceme, aby se barvení vlasů pro naše klienty stalo neobyčejným zážitkem. Proto jsem se rozhodl obohatit bary o mou oblíbenou levandulovou vůni! Přesvědčte se sami o tom, jak božsky voní. 

Tepelná ochrana až do 232°C 

#Hairbesties, naše klienty trápí, když jejich trendy barva rychle ztrácí na své intenzitě. Vzpomeňte si na mé Youtube video, ve kterém jsem zmiňoval jednu z hlavních příčin - tepelný styling! Proto pro mě bylo důležité přimíchat do barev speciální složku, která bude chránit barvu. #Hairbesties, mou tajnou ingrediencí je Miru-Style X-HP™*. A jsem naprosto nadšený - ochrání vlasy vašich klientů před tepelným stylingem až do 232°C!

Barva s 2x tak větším leskem

Použil jsem technologii VibraRiche™* - zní to přepychově? Přepychově vypadají i dvojnásobně lesklé vlasy!

*na rozdíl od hlavních značek profesionálních barev na vlasy, zdroj: Croda International Plc.

Zesvětlování s #mydentity

Vývoj zesvětlovače mi zabral přes rok. Chtěl jsem totiž vytvořit účinný produkt, který bude současně vlasům při zesvětlování poskytovat maximální ochranu.