Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner, 147 ml pro snadné rozčesávání

Značka: Alterna Haircare

Lehounký bezoplachový kondicionér ve spreji.

Popis produktu

Lehounký bezoplachový kondicionér ve spreji s obsahem Moisture Restoring Complex usnadňuje rozčesávání a vylepšuje jemné, suché vlasy, kterým poskytuje ochranu před teplem a bariéru před vlhkostí pro prevenci krepatění a zachování účesu. Vlasy jsou po použití hydratované, nezatížené, lépe se upravují a jsou zdravé.

Vhodné pro: Jemné, suché vlasy.

Hlavní benefity

Lehounká hydratace

Snadné rozčesání

Rychle se vstřebává

Dodává lesk

Zachování tvaru účesu

Poskytuje ochranu před teplem až do 232°C*

Pomáhá udržet tvar účesu až po dobu 72 hodin*

Technologie Moisture Restoring Complex, patentovaná technologie s účinnou směsí hydratačních složek, která poskytuje vlasům lehounkou hydrataci a ochranu.

*vs. neošetřený vlas.

Klíčové ingredience

Výtažek z kaviáru: Bohatý zdroj omega-3 mastných kyslein; obnovuje hydrataci, pružnost a lesk vlasů

Seasilk: Hydratační směs z účinných mořských rostlin poskytuje vlasům hydrataci a výživu

Age-Control Complex: Směs složek, které napravují dopady chemického, environmentálního i přirozeného chronologického stárnutí

Enzymetherapy: Zlepšuje vstřebávání nezbytných výživných látek a podporuje tvorbu keratinu pro silnější vlasy

Olej ze semen šípku: Vysoký obsah nenasycených a esenciálních mastných kyselin (olejová, linolová a alfa-linolenová) pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu olejů ve vlasech a zajistit tak zvýšenou míru hydratace. Šípkový olej se vyznačuje výtečnými penetračními vlastnostmi a dobrou rozprostíratelností, díky nimž funguje jako hojivý a hydratační prvek

Časté dotazy

Jak se tento produkt používá?

Naneste rovnoměrně na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Pročešte, aby byly vlasy produktem rovnoměrně pokryté a upravte je do požadovaného účesu.

Jaký je rozdíl mezi Priming Leave-In Conditioner a Leave-In Conditioning Milk?

Tento produkt byl speciálně navržen pro jemné a suché vlasy. Oba produkty jsou bezoplachové kondicionéry, PLIC je však určen pro jemné vlasy, zatímco Milk je vhodný pro normální až silnější vlasy. Receptura PLIC obsahuje olej ze semen šípku, což je suchý olej, který se snadněji vstřebává do vlasů a zanechá je tedy hydratované, aniž by však působil mastně. Je také tekutější a více klouže, takže jej můžete použít méně a dosáhnout lepšího výsledku. MILK je hustší a krémovější a obsahuje hydrolyzovaný mléčný protein, hodí se tedy lépe pro různé typy vlasů pro jejich snadnější úpravu.

Usnadní tento produkt rozčesávání ručníkem vysušených vlasů?

Ano, tento produkt je bezpochyby skvělý pro rozčesávání jemných, suchých vlasů. Jemné typy vlasů jsou náchylnější k zacuchání po umytí, Priming Leave-In Conditioner je tedy skvělou volbou ošetření vlasů ve spreji, která usnadní rozčesávání a pomůže předcházet poškození.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 2455472
790 Kč
Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner, 147 ml pro snadné rozčesávání
Značka: Alterna Haircare

Lehounký bezoplachový kondicionér ve spreji s obsahem Moisture Restoring Complex usnadňuje rozčesávání a vylepšuje jemné, suché vlasy, kterým poskytuje ochranu před teplem a bariéru před vlhkostí pro prevenci krepatění a zachování účesu. Vlasy jsou po použití hydratované, nezatížené, lépe se upravují a jsou zdravé.

 

Typ vlasů: Jemné, suché vlasy.

 

Přínosy

  • Lehounská hydratace
  • Snadné rozčesání
  • Rychle se vstřebává
  • Dodává lesk
  • Zachování tvaru účesu

 

Poskytuje ochranu před teplem až do 232°C*

Pomáhá udržet tvar účesu až po dobu 72 hodin*

*Vs. neošetřený vlas

 

Technologie Moisture Restoring Complex, patentovaná technologie s účinnou směsí hydratačních složek, která poskytuje vlasům lehounkou hydrataci a ochranu.

 

Klíčové složky

  • Výtažek z kaviáru: Bohatý zdroj omega-3 mastných kyslein; obnovuje hydrataci, pružnost a lesk vlasů
  • Seasilk: Hydratační směs z účinných mořských rostlin poskytuje vlasům hydrataci a výživu
  • Age-Control Complex: Směs složek, které napravují dopady chemického, environmentálního i přirozeného chronologického stárnutí
  • Enzymetherapy: Zlepšuje vstřebávání nezbytných výživných látek a podporuje tvorbu keratinu pro silnější vlasy
  • Olej ze semen šípku: Vysoký obsah nenasycených a esenciálních mastných kyselin (olejová, linolová a alfa-linolenová) pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu olejů ve vlasech a zajistit tak zvýšenou míru hydratace. Šípkový olej se vyznačuje výtečnými penetračními vlastnostmi a dobrou rozprostíratelností, díky nimž funguje jako hojivý a hydratační prvek.

 

ČASTÉ DOTAZY

Jak se tento produkt používá? Naneste rovnoměrně na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Pročešte, aby byly vlasy produktem rovnoměrně pokryté a upravte je do požadovaného účesu.

 

Jaký je rozdíl mezi Priming Leave-In Conditioner a Leave-In Conditioning Milk? Tento produkt byl speciálně navržen pro jemné a suché vlasy. Oba produkty jsou bezoplachové kondicionéry, PLIC je však určen pro jemné vlasy, zatímco Milk je vhodný pro normální až silnější vlasy. Receptura PLIC obsahuje olej ze semen šípku, což je suchý olej, který se snadněji vstřebává do vlasů a zanechá je tedy hydratované, aniž by však působil mastně. Je také tekutější a více klouže, takže jej můžete použít méně a dosáhnout lepšího výsledku. MILK je hustší a krémovější a obsahuje hydrolyzovaný mléčný protein, hodí se tedy lépe pro různé typy vlasů pro jejich snadnější úpravu.

 

Usnadní tento produkt rozčesávání ručníkem vysušených vlasů? Ano, tento produkt je bezpochyby skvělý pro rozčesávání jemných, suchých vlasů. Jemné typy vlasů jsou náchylnější k zacuchání po umytí, Priming Leave-In Conditioner je tedy skvělou volbou ošetření vlasů ve spreji, která usnadní rozčesávání a pomůže předcházet poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: kondicionéry
vlasy: vlasová péče
vlasová péče: kondicionéry
typ vlasů: jemné, suché, poškozené
účinky: hydratace, lesk, proti krepatění, tepelná ochrana
určeno pro: unisex
balení: standardní
objem: objem, 147 ml
produktová řada: Replenishing Moisture
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: