Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Smart-X™ High Efficiency Dryer pro šetrnou úpravu

Značka: Bio Ionic

Vysoušejte své vlasy o 75 %* rychleji díky novému profesionálnímu fénu z dílny Bio Ionic, který navíc vyniká lehkým provedením a samočisticí funkcí.

Popis produktu

Funkce zámku & samočištění

Rychlé, šetrné, profesionální a naprosto pokrokové, takové je vysoušení vlasů s novým fénem Bio Ionic SMART-X™ High Efficiency Dryer. Vlasy vysuší o 75 % rychleji* a využívá přitom většího tlaku vzduchu a menšího množství tepla, takže je celý proces pro vlasy šetrnější. O maximální účinnost a konzistenci vysoušení se stará průlomová technologie SMART-X™, která stokrát za sekundu vyrovnává teplotu a proud vzduchu.

A oceníte i chytré funkce fénu. Disponuje 3 rychlostmi a 3 teplotními stupni a nastavení si automaticky ukládá do paměti –⁠ vždy se tak při stylingu přizpůsobí vašim potřebám. Dalším bonusem je i jeho samočisticí funkce, která vám nejen ušetří práci, ale zároveň prodlouží životnost přístroje. Technologie Moisturizing Heat™ pak ve vlasech uzamyká během stylingu vlhkost a zanechává je jemnější, lesklejší a hebčí.

Technologie BIO IONIC Moisturizing HeatTM hydratuje vlasy zevnitř ven tím, že emituje přirozené negativní ionty, které umožňují molekulám vody proniknout hluboko do pramenů. Vlasy zůstávají jemnější, lesklejší a hladší.

*ve srovnání s předním konkurenčním výrobkem

Technické specifikace
Teplo z infračerveného záření
Nastavitelná teplota a rychlost
Funkce studeného vzduchu
1800-2000 W
Váha bez kabelu: 338 g
Délka kabelu: 3 m

Použití

Použijte nástavec pro dokonalý styling a optimální směřování proudu vzduchu.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: ZDRYERHECMPCT-EU
7 690 Kč
Smart-X™ High Efficiency Dryer pro šetrnou úpravu
Značka: Bio Ionic

Rychlé, šetrné, profesionální a naprosto pokrokové, takové je vysoušení vlasů s novým fénem Bio Ionic SMART-X™ High Efficiency Dryer. Vlasy vysuší o 75 % rychleji* a využívá přitom většího tlaku vzduchu a menšího množství tepla, takže je celý proces pro vlasy šetrnější. O maximální účinnost a konzistenci vysoušení se stará průlomová technologie SMART-X™, která stokrát za sekundu vyrovnává teplotu a proud vzduchu.

A oceníte i chytré funkce fénu. Disponuje 3 rychlostmi a 3 teplotními stupni a nastavení si automaticky ukládá do paměti –⁠ vždy se tak při stylingu přizpůsobí vašim potřebám. Dalším bonusem je i jeho samočisticí funkce, která vám nejen ušetří práci, ale zároveň prodlouží životnost přístroje. Technologie Moisturizing Heat™ pak ve vlasech uzamyká během stylingu vlhkost a zanechává je jemnější, lesklejší a hebčí.

*ve srovnání s předním konkurenčním výrobkem

 

Specifikace a vlastnosti

  • Teplo z infračerveného záření
  • Nastavitelná teplota a rychlost
  • Funkce studeného vzduchu
  • 1800-2000 W
  • Váha bez kabelu: 338 g
  • Délka kabelu: 3 m

 

POUŽITÍ

Použijte nástavec pro dokonalý styling a optimální směřování proudu vzduchu.

 

Funkce zámku & samočištění

  

 

Technologie BIO IONIC Moisturizing HeatTM hydratuje vlasy zevnitř ven tím, že emituje přirozené negativní ionty, které umožňují molekulám vody proniknout hluboko do pramenů. Vlasy zůstávají jemnější, lesklejší a hladší.

Doplňkové parametry

Kategorie: fény
vlasy: nástoje a pomůcky
nástroje: fény
určeno pro: unisex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: