Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Sun Oil spf 30 Vanilla no. 95, 150 ml pro ochranu i zářivý vzhled

Značka: Zenz Organic

Než vyrazíte na slunce, nezapomeňte svou pokožku i vlasy chránit opalovacím olejem Zenz, který působí proti negativním vlivům UVA a UVB paprsků i účinkům chlorované či slané vody.

ikony-zenz-certifikaci 

Popis produktu

Opalovací olej Zenz má všechno, co od ochranného přípravku potřebujete. Pokožku celého těla i vlasy chrání nejen před škodlivými UVA i UVB paprsky, ale také před účinky slané a chlorované vody. Je voděodolný, takže po nanesení můžete vyběhnout vstříc mořským vlnám. Rychle se vstřebává a nemusíte se tak bát nepříjemného lepivého pocitu. Obsažený za studena lisovaný avokádový olej a vitamín E pokožku vyživují a zachovávají v ní hydrataci.

Stačí nanést olej na pokožku a užít si ochranu i zářivý vzhled a příjemnou vanilkovou vůni.

Hlavní benefity
Sluneční ochrana pro tělo i vlasy.
S příjemnou vůní vanilkového květu.
Veganský produkt s certifikací Nordic Swan.

Použití

Naneste před sluněním v dostatečném množství na pokožku obličeje i celého těla, případně i na vlasy. Aplikaci opakujte, obzvlášť po koupání.

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

Složení

C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenoxyethyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Diheptyl Succinate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer, Persea Gratissima Oil* (1%), Tocopherol, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Parfum.

*Organický původ. Certifikováno podle EC 834/2007.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 95130105
1 100 Kč
Sun Oil spf 30 Vanilla no. 95, 150 ml pro ochranu i zářivý vzhled
Značka: Zenz Organic

VELIKOST: 150 ml

 

Opalovací olej Zenz má všechno, co od ochranného přípravku potřebujete. Pokožku celého těla i vlasy chrání nejen před škodlivými UVA i UVB paprsky, ale také před účinky slané a chlorované vody. Je voděodolný, takže po nanesení můžete vyběhnout vstříc mořským vlnám. Rychle se vstřebává a nemusíte se tak bát nepříjemného lepivého pocitu. Obsažený za studena lisovaný avokádový olej a vitamín E pokožku vyživují a zachovávají v ní hydrataci.

 

Stačí nanést olej na pokožku a užít si ochranu i zářivý vzhled a příjemnou vanilkovou vůni. 

 

HLAVNÍ BENEFITY

  • Sluneční ochrana pro tělo i vlasy.
  • S příjemnou vůní vanilkového květu.
  • Veganský produkt s certifikací Nordic Swan.

 

CERTIFIKACE

  • Nordic Swan Ecolabel

Nordic Swan Ecolabel je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

 

  • AllergyCertified

Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

 

  • Ecocert Cosmos Organic

Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace a pro její získání je nutné, aby alespoň 95 % rostlinných složek bylo organických a 20 % všech složek musí být ekologických.

 

  • Vegan Society

Vegan Society je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

 

  • Ocean Waste Plastic

Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

 

POUŽITÍ

Naneste před sluněním v dostatečném množství na pokožku obličeje i celého těla, případně i na vlasy. Aplikaci opakujte, obzvlášť po koupání.

 

Složení

C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenoxyethyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Diheptyl Succinate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer, Persea Gratissima Oil* (1%), Tocopherol, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Parfum.

*Organický původ. Certifikováno podle EC 834/2007.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: všechny typy pleti
vlasy: vlasová péče
vlasová péče: vlasové oleje
typ pleti: všechny typy pleti
pleťová péče: SPF
tělová péče: péče o tělo
účinky: UV ochrana
určeno pro: unisex
balení: standardní
certifikace: swan ecolabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: