Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Swim Spritz Crystals, 7 g pro ochranu před vlivy vody

Značka: Malibu C

Sáček Swim Spritz je Vaší nezbytností pro plavání. Čerstvě aktivovaný vitamín C pomáhá odstraňovat chlór a vedlejší produkty chlóru z pokožky a vlasů, čímž eliminuje škodlivé účinky této běžné chemikálie.

Popis produktu

Čerstvě aktivovaný vitamín C (u vitamínu C se časem jeho účinek snižuje, oproti tomu čerstvě aktivovaný vitamín C zajišťuje dlouhodobou účinnost). Sáček pohodlný na cestování nebo do plážové tašky. Stačí smíchat s vodou nebo s Malibu C Leave-In Conditioner Mist.

Okamžitě neutralizuje chlór a jeho vedlejší účinky ve vlasech. Snižuje podráždění a zánět způsobený působením chlóru a vedlejších produktů chlóru. Ideální pro vlasy i pokožku. Nedráždivé složení.

100 % vegan

Netestováno na zvířatech.

Hermeticky uzavřený, ekologicky odbouratelný sáček.

Použití

Nasypte krystalky do rozprašovací lahvičky a přidejte 250ml vody. Dobře protřepejte, aby se krystalky rozpustily a vytvořil se čerstvě aktivovaný sprej. Pro lepší výsledek doporučujeme přidat krystalky do Malibu C® Conditioner Mist.

Vlasový koktejl Malibu C Swim Spritz nastříkejte do vlasů, opláchnutých čistou vodou, po každé, když vyjdete z bazénu. Vhodné pro denní použití.

Složení

Kyselina askorbová, kyselina citronová, citrát sodný, EDTA disodná, glukonát sodný, disiřičitan sodný, sorbát draselný.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 59195-1
90 Kč
Swim Spritz Crystals, 7 g pro ochranu před vlivy vody
Značka: Malibu C

VELIKOST: 7 g

 

Sáček swim spritz je Vaší nezbytností pro plavání. Čerstvě aktivovaný vitamín C pomáhá odstraňovat chlór a vedlejší produkty chlóru z pokožky a vlasů, čímž eliminuje škodlivé účinky této běžné chemikálie.

Čerstvě aktivovaný vitamín C (u vitamínu C se časem jeho účinek snižuje, oproti tomu čerstvě aktivovaný vitamín C zajišťuje dlouhodobou účinnost). Sáček pohodlný na cestování nebo do plážové tašky. Stačí smíchat s vodou nebo s Malibu C Leave-In Conditioner Mist.

Okamžitě neutralizuje chlór a jeho vedlejší účinky ve vlasech. Snižuje podráždění a zánět způsobený působením chlóru a vedlejších produktů chlóru. Ideální pro vlasy i pokožku. Nedráždivé složení

 

Použití

Nasypte krystalky do rozprašovací lahvičky a přidejte 250ml vody. Dobře protřepejte, aby se krystalky rozpustily a vytvořil se čerstvě aktivovaný sprej. Pro lepší výsledek doporučujeme přidat krystalky do Malibu C® Conditioner Mist.

Vlasový koktejl Malibu C Swim Spritz nastříkejte do vlasů, opláchnutých čistou vodou, po každé, když vyjdete z bazénu. Vhodné pro denní použití.

100 % vegan, netestováno na zvířatech hermeticky uzavřený, ekologicky odbouratelný sáček

 

Složení

Kyselina askorbová, kyselina citronová, citrát sodný, EDTA disodná, glukonát sodný, disiřičitan sodný, sorbát draselný

Doplňkové parametry

Kategorie: cílená péče
vlasy: vlasová péče
vlasová péče: cílená péče
typ vlasů: barvené a zesvětlované, normální
účinky: čištění, péče o barvené vlasy
určeno pro: unisex
balení: standardní
produktová řada: Wellness Remedies

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: