Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Objem, prosím!

Objem_prosim_titulka

Objem, prosím
8 tipů pro neskutečně wow účes

NEVZDÁVEJTE SE SVÉHO SNU O VLASECH PLNÝCH OBJEMU! ANO, DOKONCE ANI V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE VLASY JEMNÉ A ZPLIHLÉ. PORADÍME, JAK NA TO. A NEBUDE TO TRVAT DÉLE NEŽ EPIZODA VAŠEHO OBLÍBENÉHO SITCOMU, SLIBUJEME.

Objem_prosim_1

Začněte střihem

Pokud máte příliš dlouhé nebo nevhodně sestříhané vlasy, budou na ně i ty nejlepší objemové triky krátké. Takže se vydejte do kadeřnického salonu a nechte odborníky dát vašemu účesu ten správný základ.

Objem_prosim_2

Dodejte objem už při mytí

Každý krok vaší vlasové rutiny by měl mít odteď stejný cíl – objem. Zaměřte se na něj už při mytí. Vaším novým nejlepším přítelem se stane šampon Alterna Caviar Multiplying Volume, který dodává přirozenou plnost a nezatěžuje. Při šamponování se věnujte především kořínkům, abyste z nich smyli všechny zbytky stylingových produktů i maz. Délky a konečky zase potěšte kondicionérem ze stejné řady a vlasy rozčešte.

Objem_prosim_3

Ochrana vlasů s benefity

Nejspíš už víte, že než se chopíte fénu, musí následovat tepelná ochrana. Vezměte si na pomoc mlhu Alterna Canvas Soaring High Volumizing Blowout Mist, která funguje jako štít až do teploty 232 °C, ale zároveň vlasům dodá, hádáte správně, objem. A co je ještě důležitější, zvládá ho ve vlasech také dlouho udržet.

Objem_prosim_4

Dejte šanci pěně

Zapomeňte na vlasové pěny z devadesátých let, které vlasy slepily do jednoho obrovského pramenu. Doba se posunula a stylingové pěny jsou dnes lehké, příjemné a někdy i plné přírodních složek. Jako třeba Zenz Hair Styling Mousse zajišťující extra dávku objemu.

Objem_prosim_5

Foukejte hlavou dolů

Tento trik možná znáte z televize a opravdu funguje! Při fénování se . Až budou skoro suché, na fén nasaďte koncentrátor, vezměte do ruky kulatý kartáč (skvělou volbou bude Bio Ionic Graphene MX™) a jednotlivé pramínky hezky vytahujte od pokožky hlavy a foukejte směrem vzhůru.

Objem_prosim_6

Starý, ale stále funkční trik

Chcete výsledek ještě zvýraznit? Vsaďte na techniku našich maminek a babiček – natáčky. Natočte je na téměř suché vlasy a sundejte, jakmile budou suché úplně. Objem zaručen!

Objem_prosim_7

Změna dělá objem

Ještě to není úplně ono? Zkuste přehodit pěšinku na druhou stranu. Pokud ji totiž nosíte stále stejně, vlasy si zvyknou a jsou čím dál zplihlejší. Změna je rozhýbe a pozvedne.

Objem_prosim_8

Když není čas

Mytí vlasů nestíháte, ale objem chcete hned a tady? Zachrání vás suchý šampon. Zbaví vlasy nečistot a během pár vteřin vykouzlí opravdu viditelnou plnost. Náš tip? Suchý šampon Balmain Hair Dry Shampoo nebo #MYDENTITY #MyDirtySide Spray.

A je to, vysněný objem je konečně na scéně! Kam se ho vydáte ukázat?