Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Perfektní messy bun ve 4 krocích#Vyzkoušejte

Messy-bun-banner

Perfektní messy bun ve 4 krocích

Také se vám ten nejlepší messy bun povede vždycky předtím, než jdete do sprchy? A vůbec netušíte, jak jste to vlastně udělali? Nebojte, známe to všichni. Přinášíme proto průvodce, který tajemství perfektního drdolu rozklíčuje, abyste si jej mohli vytvořit kdykoliv. A stačit k tomu budou jen 4 jednoduché kroky.

Messy-bun-1_1
Vector_foxy

1.

Trik tkví v nemytých vlasech

Nejzásadnější trik pro vytvoření messy bunu, který bude působit dojmem, že jsme jej zvládli během minuty, je skrytý přímo v jeho názvu. I vaše vlasy totiž musí být trochu messy, tedy dva (nebo tři, čtyři…) dny nemyté. Trocha přirozeného mazu totiž zajistí tu správnou texturu. Ale pokud jste si vlasy právě umyli, nebo máte vlasy velmi jemné, pomůžete si k ní i jinak. Sáhněte po suchém šamponu (zkuste #MyDentity #MyDirtySide Spray) nebo spreji Balmain Texturizing Volume Spray, který okamžitě dodá hustotu a objem.

Messy-bun-2_1
Vector_brown

2.

Kouzlo nedokonalosti

Dalším krokem je vyčesání culíku přesně v takové výšce, kde má váš drdol sedět. Nezapomeňte, že ležérnost a nedokonalost messy bunu sluší nejvíc. Takže si práci nekomplikujte česáním culíku dohladka, pár hrbolků ve vlasech je přesně to, co chcete! Vlasy pak stačí stáhnout gumičkou.

Messy-bun-3_1
Vector_foxy

3.

Stočit & upevnit

A blížíme se do finále. V tomto bodě máte příležitost dodat výslednému drdolu ještě více objemu, třeba s lakem Alterna Canvas City Slay Shielding Hairspray, kterým vlasy v culíku přestříkejte. Pak už je stačí stočit a upevnit gumičkou nebo vlásenkami. Nabízí se vám k tomu hned několik způsobů. Můžete zamotat všechny vlasy najednou, nebo je rozdělit do dvou sekcí, stočit a ještě obtočit okolo sebe navzájem. Pokud vám z drdolu trčí konečky vlasů, nelámejte si s nimi hlavu, podpoří nenucený look celého účesu.

Messy-bun-4_1
Vector_brown

4.

Finální tečka

Zbývá doladit poslední detaily. Pokud chcete ještě více „messy look”, zkuste z drdolu vytáhnout pár pramínků v okolí obličeje. A nebo za pomoci pasty Zenz No. 06, PURE Styling Paste naopak všechny neposedné vlasy uhlaďte. Nakonec výsledek přestříkejte fixačním sprejem Zenz Finishing Hair Spray Pure no.88 se silným zpevněním a můžete vyrazit!