Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Volumiser Set pro maximální objem

Značka: Hot Tools

Představujeme horkou novinku z USA - nástroj, který z každého údělá vlasového stylistu. Nástroj s bezkonkurenční technologií a jedinečným designem, který v krátkém čase zajistí dokonalé výsledky.

Pro maximální objem a rychlé vysoušení vlasů.

Popis produktu

Představte si ty nekonečné možnosti stylů, které můžete vytvořit s naším novým Volumiser Setem – hladká, rovná foukaná, objem u kořínků i v délkách, na dlouhých a nyní i na krátkých vlasech. Ani tvořit vlny s Volumiser Setem není žádný problém.

Co je to VOLUMISER?

Speciální oválný tvar nástroje Volumizer nadzvedne vlasy u kořínků, konce lehce zvlní. Nádherného výsledku jako ze salonu dosáhnete při každém domácím použití. Unikátní otvory pro proudění vzduchu pomáhají rychleji vlasy tvarovat a zajišťují efektivní vysoušení vlasů. Tento jedinečný nástroj je vybaven titanovým povrchem, který byl navržen odborníky tak, aby byl dokonalým nástrojem pro styling i pro ty nejnáročnější stylisty. Konzistentní, rovnoměrné teplo pomáhá redukovat poškození způsobené teplem a pomáhá udržovat vlasy zdravé díky hladkému lekslému povrchu.Otočný ovladač teploty se třemi teplotními a dvěma rychlostními stupni poskytuje všestrannost a skvělý výkon u všech typů vlasů. Lehký design a příjemný povrch poskytují pohodlné uchopení a 3 m dlouhá profesionální otočná šňůra vám poskytuje volnost pohybu.

Hlavní benefity

2 vyměnitelné hlavice - Klasická velikost pro delší a dlouhé vlasy (71 mm x 45 mm). Menší velikost pro kratší a krátké vlasy nebo tvorbu vln (61 mm x 38 mm).

Štětiny s aktivním černým uhlím - Kombinované štětiny Boartech2TM s technologií Refresh3 MaxTM Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), perfektní pro osvěžení vlasů druhý den po mytí.

Pokročilá iontová technologie - Menší poškození vlasů, redukce krepatosti pro hladké a rovné vlasy.

Technologie micro-shine - Hladký titanový povrch minimalizuje tření, rovnoměrně rozkládá teplo, je vysoce odolný a propůjčuje vlasům dokonalý lesk.

Rychlá foukaná jako ze salonu - Unikátní SmoothflowTM umístění štětin a průduchy dělají práci za kartáč a fén v jednom kroku.

3 teplotní/2 rychlostní stupně, ergonomický design, chladná špička, 3 metry dlouhý otočný kabel

Použití

JAK ČISTIT VOLUMISER

Volumiser čistěte pouze na sucho - tzn. vlasy z nástroje vyčešte hřebenem nebo špičkou. Tělo a štětiny lze otřít vlhkým hadříkem, není možné je namáčet. Při pravidelném čištění by se nemělo stát, že bude kartáč zanesený.

Upozornění

Nástroj je dodáván s UK i EU zástrčkou. Pro použití v EU sundejte UK adaptér dle přiloženého návodu. Návod k použití můžete stáhnout i ZDE.

Snímek obrazovky 2019-12-06 v 11.45.46

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: HTDR1100BGUKE
3 500 Kč
Volumiser Set pro maximální objem
Značka: Hot Tools
hot-tools-volumiser-set-fen-a-kartac-v-jednom
Tip
Představte si ty nekonečné možnosti stylů, které můžete vytvořit s naším novým Volumiser Setem – hladká, rovná foukaná, objem u kořínků i v délkách, na dlouhých a nyní i na krátkých vlasech. Ani tvořit vlny s Volumiser Setem není žádný problém.
 
  • 2 vyměnitelné hlavice - Klasická velikost pro delší a dlouhé vlasy (71 mm x 45 mm). Menší velikost pro kratší a krátké vlasy nebo tvorbu vln (61 mm x 38 mm).
  • Štětiny s aktivním černým uhlím - Kombinované štětiny Boartech2TM s technologií Refresh3 MaxTM Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), perfektní pro osvěžení vlasů druhý den po mytí.
  • Pokročilá iontová technologie - Menší poškození vlasů, redukce krepatosti pro hladké a rovné vlasy.
  • Technologie micro-shine - Hladký titanový povrch minimalizuje tření, rovnoměrně rozkládá teplo, je vysoce odolný a propůjčuje vlasům dokonalý lesk.
  • Rychlá foukaná jako ze salonu - Unikátní SmoothflowTM umístěštětin a průduchy dělají práci za kartáč a fén v jednom kroku.

 

BALENÍ OBSAHUJE

  • Volumiser - rukojeť
  • 2 vyměnitelné hlavice
  • Ochranný sáček pro snadné skladování a ochranu nástroje na cestách.
Šroubováček v balení slouží k odstranění UK zástrčky. Návod najdete níže.

 

A co je to VOLUMISER? 

Speciální oválný tvar nástroje Volumizer nadzvedne vlasy u kořínků, konce lehce zvlní. Nádherného výsledku jako ze salonu dosáhnete při každém domácím použití. Unikátní otvory pro proudění vzduchu pomáhají rychleji vlasy tvarovat a zajišťují efektivní vysoušení vlasů. Tento jedinečný nástroj je vybaven titanovým povrchem, který byl navržen odborníky tak, aby byl dokonalým nástrojem pro styling i pro ty nejnáročnější stylisty. Konzistentní, rovnoměrné teplo pomáhá redukovat poškození způsobené teplem a pomáhá udržovat vlasy zdravé díky hladkému lekslému povrchu. 

Otočný ovladač teploty se třemi teplotními a dvěma rychlostními stupni poskytuje všestrannost a skvělý výkon u všech typů vlasů.

Lehký design a příjemný povrch poskytují pohodlné uchopení a 3 m dlouhá profesionální otočná šňůra vám poskytuje volnost pohybu.

 

BENEFITY

3 teplotní/2 rychlostní stupně. Ergonomický design. Chladná špička. 3 metry dlouhý otočný kabel.

 

JAK ČISTIT VOLUMISER

Volumiser čistěte pouze na sucho - tzn. vlasy z nástroje vyčešte hřebenem nebo špičkou. Tělo a štětiny lze otřít vlhkým hadříkem, není možné je namáčet. Při pravidelném čištění by se nemělo stát, že bude kartáč zanesený.

 

UPOZORNĚNÍ:
Nástroj je dodáván s UK i EU zástrčkou. Pro použití v EU sundejte UK adaptér dle přiloženého návodu. Návod k použití můžete stáhnout i ZDE.

 

Snímek obrazovky 2019-12-06 v 11.45.46

Doplňkové parametry

Kategorie: fény
vlasy: nástoje a pomůcky
nástroje: fény
určeno pro: unisex
balení: výhodný set
barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: