Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Hair Styling Mousse Sweet Orange no. 91, 200 ml pro objem

Značka: Zenz Organic

Pěna plná přírodních ingrediencí vašemu účesu dodá objem, zpevnění a texturu, zároveň o vlasy svým složením pečuje, posiluje je a poskytuje ochranu před teplem.

ikony-zenz-certifikaci 

Popis produktu

Stačí dvě pumpičky jemné stylingové pěny a váš účes získá okouzlující texturu a objem. Složení plné přírodních ingrediencí, jako je aloe vera nebo hedvábný protein, navíc bude o vaše vlasy během nošení pečovat – dodá jim výživu, posílí je a nabídne jim tepelnou ochranu. Pěna je na vodní bázi, takže je šetrná k vlasové pokožce, a neobsahuje aerosol, čímž zase dělá radost životnímu prostředí.

Zanechává ve vlasech sladkou letní vůni pomeranče a jablka, která povzbudí všechny vaše smysly. A až splní svůj účel, snadno ji z vlasů vyčešete.

Použít ji můžete u vlasů jakéhokoliv typu, speciálně však sedne kudrnatým vlasům.

Hlavní benefity
Dodává vlasům objem a texturu.
Na vodní bázi.
Bez aerosolu.

Použití

Naneste 1–2 pumpičky pěny do mokrých vlasů před fénováním.

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

Složení

Organická aloe vera vyniká vyživujícími vlastnostmi, podporuje cirkulaci krve a uchovává v pleti hydrataci. Zároveň mírní zarudnutí a svědění a má skvělý efekt na pokožku hlavy.

Hedvábný protein napravuje, obnovuje a posiluje porézní vlasy. Okolo každého pramínku vytváří ochranný film, dodává vlasům vlhkost a hebkost. Funguje výborně u suchých a poškozených vlasů.

Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Aqua, PVP, VP/VA Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxypropyltrimonium Hydrolysed Corn Starch, Silk Amino Acids, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate.

*Organický původ. **Vytvořeno za použití organických ingrediencí.
Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

86 % obsažených složek je přírodního původu.
74 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 291030106
870 Kč
Hair Styling Mousse Sweet Orange no. 91, 200 ml pro objem
Značka: Zenz Organic

VELIKOST: 200 ml

 

Stačí dvě pumpičky jemné stylingové pěny a váš účes získá okouzlující texturu a objem. Složení plné přírodních ingrediencí, jako je aloe vera nebo hedvábný protein, navíc bude o vaše vlasy během nošení pečovat – dodá jim výživu, posílí je a nabídne jim tepelnou ochranu. Pěna je na vodní bázi, takže je šetrná k vlasové pokožce, a neobsahuje aerosol, čímž zase dělá radost životnímu prostředí.

Zanechává ve vlasech sladkou letní vůni pomeranče a jablka, která povzbudí všechny vaše smysly. A až splní svůj účel, snadno ji z vlasů vyčešete.

Použít ji můžete u vlasů jakéhokoliv typu, speciálně však sedne kudrnatým vlasům.

 

Hlavní benefity

Dodává vlasům objem a texturu.

Na vodní bázi.

Bez aerosolu.

 

Klíčové ingredience

Organická aloe vera vyniká vyživujícími vlastnostmi, podporuje cirkulaci krve a uchovává v pleti hydrataci. Zároveň mírní zarudnutí a svědění a má skvělý efekt na pokožku hlavy.

Hedvábný protein napravuje, obnovuje a posiluje porézní vlasy. Okolo každého pramínku vytváří ochranný film, dodává vlasům vlhkost a hebkost. Funguje výborně u suchých a poškozených vlasů.

 

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

 

Použití

Naneste 1–2 pumpičky pěny do mokrých vlasů před fénováním.

 

Složení

Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Aqua, PVP, VP/VA Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxypropyltrimonium Hydrolysed Corn Starch, Silk Amino Acids, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate.

*Organický původ. **Vytvořeno za použití organických ingrediencí.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

86 % obsažených složek je přírodního původu. 74 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Doplňkové parametry

Kategorie: tužidla a pěny
vlasy: styling
styling: pěny
typ vlasů: barvené a zesvětlované
účinky: objem
určeno pro: unisex
balení: standardní
produktová řada: Pure

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: