Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Volume Hair Spray Pure no. 86, 200 ml pro objem

Dodejte objem i jemným vlasům se stylingovým sprejem bez parfemace a aerosolu, který je šetrný k vlasům i přírodě.

Popis produktu

Zpevnění, lesk a objem – to všechno zajistí vašim vlasům stylingový sprej Zenz. A to i v případě, že jsou vaše vlasy jemné. Rychle zasychá a má dlouhotrvající efekt. Použít jej můžete do vlhkých vlasů před fénováním pro plnost a texturu, suchým vlasům zase dodá zpevnění.

Vedle vody obsahuje jen dvě veganské ingredience. Sprej je bez parfemace i bez aerosolu a je tak šetrný jak k vlasům a pokožce hlavy, tak i k přírodě. Použít jej může každý, kdo hledá dokonalou tečku svého účesu. A až nastane ten správný čas, snadno jej z vlasů vymyjete nebo vyčešete.

Hlavní benefity
Dodává vlasům objem a zpevnění.
Snadno se vymývá.
Bez aerosolu.

Použití

Aplikujte do suchých, nebo mokrých vlasů. Pro extra objem nastříkejte do mokrých vlasů před fénováním. Do suchých vlasů naneste po stylingu.

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

Složení

Alcohol**, Aqua, VP/VA Copolymer.

*Organický původ. **Vytvořeno za použití organických ingrediencí.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

92 % obsažených složek je přírodního původu. 52 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 286030106
860 Kč
Volume Hair Spray Pure no. 86, 200 ml pro objem

VELIKOST: 200 m

 

Zpevnění, lesk a objem – to všechno zajistí vašim vlasům stylingový sprej Zenz. A to i v případě, že jsou vaše vlasy jemné. Rychle zasychá a má dlouhotrvající efekt. Použít jej můžete do vlhkých vlasů před fénováním pro plnost a texturu, suchým vlasům zase dodá zpevnění.

Vedle vody obsahuje jen dvě veganské ingredience. Sprej je bez parfemace i bez aerosolu a je tak šetrný jak k vlasům a pokožce hlavy, tak i k přírodě. Použít jej může každý, kdo hledá dokonalou tečku svého účesu. A až nastane ten správný čas, snadno jej z vlasů vymyjete nebo vyčešete.

 

Hlavní benefity

  • Dodává vlasům objem a zpevnění.
  • Snadno se vymývá.
  • Bez aerosolu.

 

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

 

Použití

Aplikujte do suchých, nebo mokrých vlasů. Pro extra objem nastříkejte do mokrých vlasů před fénováním. Do suchých vlasů naneste po stylingu.

Složení

Alcohol**, Aqua, VP/VA Copolymer.

*Organický původ. **Vytvořeno za použití organických ingrediencí.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

92 % obsažených složek je přírodního původu. 52 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Doplňkové parametry

Kategorie: spreje
vlasy: styling
styling: laky
typ vlasů: bez objemu
účinky: antialergenní
určeno pro: unisex, alergiky, děti
balení: standardní
produktová řada: Pure

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: