Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Salt Water Spray Sweet Orange no. 15, 200 ml pro zpevnění a texturu

Značka: Zenz Organic

Dokonalé plážové vlny s vůní pomeranče a jablka – to zajistí texturizační sprej s přírodním složením šetrným k vlasům, pokožce hlavy i přírodě.

ikony-zenz-certifikaci 

Popis produktu

Pokud sníte o dokonalých plážových vlnách, vezměte si na pomoc texturizační sprej Zenz s mořskou solí. Stačí pár šplíchnutí, a vaše vlasy budou vypadat, jako byste se zrovna vrátili od moře. Sprej jim dodá texturu, objem, matný vzhled a také zpevnění.

Snadno se aplikuje a stejně tak i vymývá. Vyniká složením bez aerosolů a parfemace, takže je šetrný k vlasům, pokožce hlavy i životnímu prostředí. Díky obsaženým přírodním složkám, jako je aloe vera nebo avokádový olej, navíc vlasy posiluje, hydratuje a chrání a zanechává v nich příjemnou sladkou vůni pomeranče a jablka.

A použít jej můžete několika způsoby. Naneste jej do vlhkých vlasů před foukáním a zajistěte si zpevnění a texturu. Při aplikaci do suchých vlasů vytvoří perfektní beach look. A funguje i jako suchý šampon, pokud jej před fénováním nanesete do suchých vlasů.

Hlavní benefity
Veganské složení bez aerosolu.
Obsahuje vyživující složky.
Použít jej lze i jako suchý šampon.

Použití

Aplikujte do suchých, nebo mokrých vlasů. Nastříkejte na kořínky vlasů před fénováním pro získání objemu, nebo nechte vlasy proschnout na vzduchu pro dosažení textury.

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

Složení

Organická aloe vera vyniká vyživujícími vlastnostmi, podporuje cirkulaci krve a uchovává v pleti hydrataci. Zároveň mírní zarudnutí a svědění a má skvělý efekt na pokožku hlavy.

Mořská sůl se získává z mořské vody. Je bohatá na minerály a stopové prvky, jako je draslík a hořčík, které jsou prospěšné pro pokožku.

Organický, za studena lisovaný avokádový olej je bohatý na minerály a jeho hydratační a vyživující vlastnosti působí efektivně především na suchou a dehydratovanou pokožku, včetně pokožky hlavy.

Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Maris Sal, Alcohol**, Aqua, PVP, Magnesium Sulfate, Sodium Levulinate, Sorbitol, Glycerin**, Persea Gratissima Fruit Extract*, Panthenol, Parfum, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

*Organický původ.
**Vyrobeno za použití organických složek.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

96 % obsažených složek je přírodního původu.
85 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 215030106
790 Kč
Salt Water Spray Sweet Orange no. 15, 200 ml pro zpevnění a texturu
Značka: Zenz Organic

VELIKOST: 200 ml

 

Pokud sníte o dokonalých plážových vlnách, vezměte si na pomoc texturizační sprej Zenz s mořskou solí. Stačí pár šplíchnutí, a vaše vlasy budou vypadat, jako byste se zrovna vrátili od moře. Sprej jim dodá texturu, objem, matný vzhled a také zpevnění.

Snadno se aplikuje a stejně tak i vymývá. Vyniká složením bez aerosolů a parfemace, takže je šetrný k vlasům, pokožce hlavy i životnímu prostředí. Díky obsaženým přírodním složkám, jako je aloe vera nebo avokádový olej, navíc vlasy posiluje, hydratuje a chrání a zanechává v nich příjemnou sladkou vůni pomeranče a jablka.

A použít jej můžete několika způsoby. Naneste jej do vlhkých vlasů před foukáním a zajistěte si zpevnění a texturu. Při aplikaci do suchých vlasů vytvoří perfektní beach look. A funguje i jako suchý šampon, pokud jej před fénováním nanesete do suchých vlasů.

 

Hlavní benefity

  • Veganské složení bez aerosolu.
  • Obsahuje vyživující složky.
  • Použít jej lze i jako suchý šampon.

 

Klíčové ingredience

  • Organická aloe vera vyniká vyživujícími vlastnostmi, podporuje cirkulaci krve a uchovává v pleti hydrataci. Zároveň mírní zarudnutí a svědění a má skvělý efekt na pokožku hlavy.
  • Mořská sůl se získává z mořské vody. Je bohatá na minerály a stopové prvky, jako je draslík a hořčík, které jsou prospěšné pro pokožku.
  • Organický, za studena lisovaný avokádový olej je bohatý na minerály a jeho hydratační a vyživující vlastnosti působí efektivně především na suchou a dehydratovanou pokožku, včetně pokožky hlavy.

 

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

 

Použití

Aplikujte do suchých, nebo mokrých vlasů. Nastříkejte na kořínky vlasů před fénováním pro získání objemu, nebo nechte vlasy proschnout na vzduchu pro dosažení textury.

 

Složení

Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Maris Sal, Alcohol**, Aqua, PVP, Magnesium Sulfate, Sodium Levulinate, Sorbitol, Glycerin**, Persea Gratissima Fruit Extract*, Panthenol, Parfum, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

*Organický původ. **Vyrobeno za použití organických složek.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

96 % obsažených složek je přírodního původu. 85 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Doplňkové parametry

Kategorie: spreje
vlasy: styling
styling: spreje
typ vlasů: blond a stříbrné vlasy, barvené a zesvětlované, jemné, suché, poškozené, vlnité a kudrnaté, normální, bez objemu, řídnoucí vlasy
účinky: objem, textura
určeno pro: unisex
balení: standardní
certifikace: swan ecolabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: