Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Salt Water Spray Pure no. 14, 200 ml pro objem a matný vzhled

Značka: Zenz Organic

Splňte si sen o plážových vlnách s texturizačním sprejem, který je svým složením bez parfemace a aerosolu šetrný k životnímu prostředí, vlasům i pokožce hlavy.

ikony-zenz-certifikaci 

Popis produktu

Zařiďte si ve vlasech léto, kdykoliv budete chtít! Texturizační sprej s mořskou solí dodá vašemu účesu matný vzhled, objem, zpevnění a především vytvoří ležérní plážové vlny. Obsahuje hned 97 % přírodních složek, jako je aloe vera či avokádový olej, které vlasy posilují, hydratují a vyživují. Složení bez aerosolů bere ohled na životní prostředí, absence parfemace zase potěší ty nejcitlivější.

Sprej lze využít hned několika způsoby. Při aplikaci do vlhkých vlasů před foukáním zajistí zpevnění, texturu a podtrhne vzhled vln, v případě suchých vlasů bude tou optimální finální tečkou. A pokud jej nanesete do suchých vlasů před fénováním, zastane i funkci suchého šamponu.

Hlavní benefity
Sprej je veganský a hypoalergenní.
Složení bez parfemace a aerosolu.
Využít jej lze i jako suchý šampon.

Použití

Aplikujte do suchých, nebo mokrých vlasů. Nastříkejte na kořínky vlasů před fénováním pro získání objemu, nebo nechte vlasy proschnout na vzduchu pro dosažení textury.

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

Složení

Organická aloe vera vyniká vyživujícími vlastnostmi, podporuje cirkulaci krve a uchovává v pleti hydrataci. Zároveň mírní zarudnutí a svědění a má skvělý efekt na pokožku hlavy.

Mořská sůl se získává z mořské vody. Je bohatá na minerály a stopové prvky, jako je draslík a hořčík, které jsou prospěšné pro pokožku.

Organický, za studena lisovaný avokádový olej je bohatý na minerály a jeho hydratační a vyživující vlastnosti působí efektivně především na suchou a dehydratovanou pokožku, včetně pokožky hlavy.

Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Maris Sal, Alcohol**, Aqua, PVP, Sodium Levulinate, Magnesium Sulfate, Sorbitol, Glycerin**, Persea Gratissima Fruit Extract*, Panthenol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

*Organický původ.
**Vyrobeno za použití organických složek.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

97 % obsažených složek je přírodního původu.
85 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 214030106
790 Kč
Salt Water Spray Pure no. 14, 200 ml pro objem a matný vzhled
Značka: Zenz Organic

VELIKOST: 200 ml

 

Zařiďte si ve vlasech léto, kdykoliv budete chtít! Texturizační sprej s mořskou solí dodá vašemu účesu matný vzhled, objem, zpevnění a především vytvoří ležérní plážové vlny. Obsahuje hned 97 % přírodních složek, jako je aloe vera či avokádový olej, které vlasy posilují, hydratují a vyživují. Složení bez aerosolů bere ohled na životní prostředí, absence parfemace zase potěší ty nejcitlivější.

Sprej lze využít hned několika způsoby. Při aplikaci do vlhkých vlasů před foukáním zajistí zpevnění, texturu a podtrhne vzhled vln, v případě suchých vlasů bude tou optimální finální tečkou. A pokud jej nanesete do suchých vlasů před fénováním, zastane i funkci suchého šamponu.

 

Hlavní benefity

  • Sprej je veganský a hypoalergenní.
  • Složení bez parfemace a aerosolu.
  • Využít jej lze i jako suchý šampon.

 

Klíčové ingredience

  • Organická aloe vera vyniká vyživujícími vlastnostmi, podporuje cirkulaci krve a uchovává v pleti hydrataci. Zároveň mírní zarudnutí a svědění a má skvělý efekt na pokožku hlavy.
  • Mořská sůl se získává z mořské vody. Je bohatá na minerály a stopové prvky, jako je draslík a hořčík, které jsou prospěšné pro pokožku.
  • Organický, za studena lisovaný avokádový olej je bohatý na minerály a jeho hydratační a vyživující vlastnosti působí efektivně především na suchou a dehydratovanou pokožku, včetně pokožky hlavy.

 

Certifikace

Nordic Swan Ecolabel: Je oficiální označení ekologických produktů v severských zemích. Zaručuje, že dané výrobky jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí.

AllergyCertified: Mezinárodní certifikace AllergyCertified zaručuje, že používání výrobku s sebou nese jen minimální riziko vzniku alergie.

Ecocert Cosmos Organic: Cosmos představuje jednotný evropský standard přírodní a organické kosmetiky. Cosmos Organic je pak nejvyšší úroveň certifikace.

Vegan Society: Je mezinárodním standardem pro veganské produkty.

Ocean Waste Plastic: Obaly produktů Zenz verze 2.0 jsou vyráběny z recyklovaných plastů ve spolupráci s organizací Ocean Waste Plastic. Ta sbírá plasty ze světových oceánů v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz.

 

Použití

Aplikujte do suchých, nebo mokrých vlasů. Nastříkejte na kořínky vlasů před fénováním pro získání objemu, nebo nechte vlasy proschnout na vzduchu pro dosažení textury.

 

Složení

Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Maris Sal, Alcohol**, Aqua, PVP, Sodium Levulinate, Magnesium Sulfate, Sorbitol, Glycerin**, Persea Gratissima Fruit Extract*, Panthenol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

*Organický původ. **Vyrobeno za použití organických složek.

Certifikováno jako organické podle EC 834/2007.

97 % obsažených složek je přírodního původu. 85 % obsažených složek pochází z organického zemědělství.

Doplňkové parametry

Kategorie: spreje
vlasy: styling
styling: spreje
typ vlasů: blond a stříbrné vlasy, barvené a zesvětlované, jemné, suché, poškozené, vlnité a kudrnaté, normální, bez objemu, řídnoucí vlasy
účinky: antialergenní
určeno pro: unisex, alergiky, děti
balení: standardní
produktová řada: Pure

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: