Výhradní distributor značek pro ČR a SR

MyDentity#Poznejte značku

logo

– NAJDĚTE SEBE SAMA

„KDYŽ VÍTE, KÝM JSTE, MÁTE DOST ODVAHY NA TO USKUTEČNIT VŠE, O ČEM SNÍTE.“ TAKTO POPSAL HLAVNÍ SDĚLENÍ ZNAČKY #mydentity JEJÍ ZAKLADATEL GUY TANG. NESPOUTANÁ, BAREVNÁ, ZÁBAVNÁ, ŽIVÁ, JEDINEČNÁ – TO JE #mydentity. JE TAKOVÁ I VAŠE IDENTITA? POZNEJTE SAMA SEBE A PROZKOUMEJTE RŮZNÉ IDENTITY JAKO HOLLYWOODSKÁ HVĚZDA DÍKY ZNAČCE, KTERÁ BYLA V HOLLYWOODU ZROZENÁ.

mydentity-3

TVÁŘ ZNAČKY

Nebyl den, kdy by Guy Tang, zakladatel značky #mydentity, během dospívání nebojoval se svou identitou. Neustále hledal sám sebe, životní cíl a směr. Prozkoumával různé možnosti, které by mu umožnily se skutečně projevit. Nakonec si tu nejlepší možnost vytvořil sám; značku, kterou nazval #mydentity. Díky stylingu vlasů mohl naplno pustit uzdu své fantazie a vytvářet barvy podle svých představ – barvy, které v běžné nabídce chybí. Jeho cílem bylo vrátit do tohoto odvětví hravost a nadšení. A především, vytvořit komunitu, díky které bude moci každý najít svou identitu. Protože když víte, kým jste, máte odvahu na uskutečnění všeho, o čem sníte.

SÍLA KOMUNITY

Už od začátku chtěl Guy také inspirovat další stylisty a kadeřníky, jako byl on, aby našli svou identitu, protože sám tu svou hledal velmi těžko. Rozhodl se tak začít sdílet na sociální sítě své jedinečné barevné experimenty, nápady a návody, které do hloubky vysvětlují kadeřníkům, jak míchat všemožné barvy, starat se o vlasy a vytvářet ty nejrozmanitější styly. Jeho originální videa si získala velkou oblibu nejen mezi kadeřníky a stylisty, ale i ostatními nadšenci.

mydentity-4

Díky tomu si Guy splnil svůj sen – vznikla komunita #hairbestie, kde má naprosto každý prostor najít, vytvořit a vyjádřit svou identitu. Nyní má jeho tvorba více než 2 miliony fanoušků na YouTube i Instagramu. Guy Tang je hlavní tváří i srdcem značky. Není se tedy čemu divit, že víceméně celá značka je postavena na jeho jedinečných výtvorech, fantazii a odvaze. Neméně zajímavé jsou ale i produkty, které díky tomu všemu vznikají.

BARVY, O KTERÝCH VŠICHNI SNÍME

Značka #mydentity se zaměřuje převážně na barvy na vlasy. Pokud ale čekáte, že pod značkou najdete všední a okoukané barvy, jste na omylu. Jejich repertoár se skládá z naprosto jedinečných a osobitých účesů a barev, fotky na sociálních sítích připomínají ze všeho nejvíc duhu. Na cokoliv si vzpomenete, to dokážou šikovní kadeřníci inspirovaní značkou #mydentity vykouzlit. 

Péče na prvním místě

K tomu, aby barvy na vašich vlasech, ať už z tuby, nebo přírodní, co nejlépe vynikly, je potřeba mít vlasy zdravé a věnovat jim tu nejlepší péči. Značka #mydentity vám kryje záda i v tomto ohledu. Péče o vlasy by měla být vždy na prvním místě, proto pod značkou vznikají i přípravky na vlasy, které se postarají o to, aby vaše hříva zvládla úplně cokoliv – náročnou úpravu, vysoké teploty i nezapomenutelný první dojem a zážitek. Všechny barvy a přípravky jsou vyvinuty tak, aby ochránily vaše vlasy a jejich odstín před teplotou až 230 °C a zvýšily jejich lesk dvojnásobně.

mydentity-1

KOLEKCE #MYHERO

Jednou z nejoblíbenější řad produktů je bezpochyby #myhero. Jak název napovídá, produkty z této řady se jako praví superhrdinové nezaleknou vysokých teplot, ani krepatých nebo poškozených vlasů. Ať už jim své vlasy svěříte v jakékoli části péče, vždy se postarají o ten nejlepší výsledek.

Nejoblíbenější volbou z této řady je bezoplachový kondicioner #myhero, který vytváří ochranný štít a chrání proti mechanickému poškození. Jako bonus vaše vlasy vyživuje a zvyšuje jejich lesk.

Vyzkoušet můžete i masku na vlasy, která opravuje známky poškození vlasů a poskytuje tak dodatečnou ochranu a vyživení díky kolagenu.

Nechte své vlasy stát se jedinečnou součástí vaší identity a prozkoumejte kompletní nabídku značky #mydentity na našem e-shopu. Pokud si nebudete vědět rady, napište nám a my vám rádi pomůžeme s výběrem.