Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Odhalte sílu svých kudrlin

Objevte-silu-kudrlin-se-značkou-Alterna-Haircare

ODHALTE SÍLU SVÝCH KUDRLIN SE ZNAČKOU ALTERNA HAIRCARE

VLNITÉ, KUDRNATÉ NEBO AFRO – AŤ UŽ SE VAŠE VLASY KROUTÍ JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM, CHTĚJÍ PÉČI, KTERÁ PODTRHNE JEJICH PŘIROZENÝ TVAR A DODÁ JIM TO, CO POTŘEBUJÍ NEJVÍCE: HYDRATACI. ŘADA ALTERNA MY HAIR. MY CANVAS. BEGIN AGAIN CURL JE PRO KUDRLINY DOSLOVA STVOŘENÁ A POSTARÁ SE O KOMPLETNÍ VLASOVOU RUTINU, OD MYTÍ AŽ PO ZÁVĚREČNÝ STYLING. PROČ JI BUDE ZBOŽŇOVAT KAŽDÝ JEDNOTLIVÝ PRAMÍNEK VAŠICH VLASŮ?

TY SPRÁVNÉ INGREDIENCE

kudrny1

Řada My Hair. My Canvas. je celá o tom, aby péče o vlasy nebyla nutností, ale zábavou a okamžikem, který si sami se sebou (a svými vlasy) užijete. Abyste měli z celého rituálu skutečně dobrý pocit, klade důraz na složení, které je veganské, bez silikonů, parabenů, ftalátů a dalších potenciálně škodlivých či dráždivých látek. Zahrnuje naopak celou řadu přírodních, udržitelně získávaných a fair trade ingrediencí, jež vlasům přináší spoustu benefitů:

    veganský rostlinný kaviár

Rostlinný kaviár z udržitelných zdrojů tvoří základ celé řady. Je specialistou na doplnění hydratace a zároveň vlasům pomáhá vlhkost udržovat. Umí také dodávat lesk pružnost a sílu.

    fair trade kokosový olej

Jeho bohatá textura si dokáže poradit s krepatěním vlasů a uhlazovat vlasové kutikuly.

    fair trade kakaové máslo

Kakaové máslo má moc vlasy posilovat, vyživovat a především zjemňovat, takže jsou krásně hebké, lesklé a vypadají zdravě.

    výtažek ze švestky kakadu

Pokud jste ještě o tomto typu švestky neslyšely, jde o rostlinu s nejvyšší známou koncentrací vitamínu C. Má vynikající protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, ale zároveň také zajišťuje přísun hydratace a pomáhá s udržením hladiny kolagenu a elastinu, které tvoří základ zdravých a lesklých vlasů.

176558550_1397384067308909_2441278376502320407_n

VAŠE VLASY, VÁŠ REŽIM

hair_scatch

V řadě My Hair. My Canvas. Begin Again Curl najdete pět produktů. Je ale zcela na vás, jak svou rutinu poskládáte. Potřebují vaše vlasy intenzivní péči? Rádi si hrajete s jejich stylingem? Nebo vám stačí jen šampon a kondicionér? V pořádku. Vaše vlasy dostanou to, co potřebují. Takhle může váš nový rituál vypadat:

zlata1
Čištění & péče

Pokud je řeč o udržitelnosti, nejde přejít jeden zásadní problém: plasty. Do světových oceánů je každou hodinu vypuštěno 900 tun plastu, 80 % plastového odpadu končí na skládkách. A jen 9 % se následně recykluje. Čísla hovoří jasně – změna je nezbytná. A tak Zenz přišlo s produkty verze 2.0, které jsou účinnější a mají o polovinu nižší ekologickou stopu. Vedle toho Zenz z většiny využívá k výrobě obalů recyklovaný plast a spolupracuje se společností ReSea, která v poměru 1:1 k hmotnosti obalů Zenz sbírá plasty ze světových oceánů

zlata2
Když je třeba přidat

Cítíte, že vaše vlasy potřebují něco víc k tomu, aby se dostaly zpět do formy? Sáhněte po masce More Butter Masque. Vedle zmíněných ingrediencí má ve složení trumf v podobě květu z banánovníku, který vlasům propůjčuje extra dávku hydratace a výživy, a navíc vyniká regeneračními vlastnostmi.

kudrny2
zlata3
Perfektní tvar

Pokud je to s vašimi kudrlinami komplikovanější a bez stylingu výsledek není ono, má Alterna v rukávu hned dvě esa. Jedním je prodlužovač vln Loosen Up Curl Elongator. Nejen, že kudrny prodlouží a zachová přitom jejich tvar i strukturu, ale zároveň je bude díky oleji ze semen moringy chránit před znečištěním i vlhkostí. A nebo podtrhněte jejich přirozený tvar i krásu s My Way Curl Defining Gel. Nečekejte žádné nevzhledně slepené nebo mastné pramínky, ale lehké a flexibilní zpevnění.

Jednoduchá, udržitelná, respektující přirozenost a jedinečnost – taková může být vaše nová péče o kudrliny. Vyzkoušíte ji?