Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Pince a Cheveux Black/White, large vlasový klip

Značka: Balmain Hair

Vytvořte si perfektní účes inspirovaný francouzskou Riviérou s elegantním černým klipem Balmain se sofistikovaným bílým lemováním.

Popis produktu

Jen ty nejlepší materiály, design a ruční práce, to jsou vlasové doplňky Balmain Hair Couture. Vlasový klip je vyroben z odolného acetátu celulózy, který vyniká extrémní pevností a pružností a získáte v něm tak doplněk na celý život. Zároveň je tento materiál hypoalergenní a šetrný k vlasové pokožce.

Černé provedení klipu zdobí lemování ve slonovinovém tónu po okrajích, čímž sofistikovaně odkazuje na atmosféru francouzské Riviéry. Logo v podobě písmene “B” je potažené 18 karátovým zlatem. Díky své velikosti je klip vhodný pro stažení dlouhých a hustých vlasů.

Hlavní benefity
Emblém značky je potažen 18 karátovým zlatem.
Klip je hypoalergenní.
Ideální pro dlouhé a husté vlasy.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: HJ CA PIN L BW
2 700 Kč
Pince a Cheveux Black/White, large vlasový klip
Značka: Balmain Hair

Jen ty nejlepší materiály, design a ruční práce, to jsou vlasové doplňky Balmain Hair Couture. Vlasový klip je vyroben z odolného acetátu celulózy, který vyniká extrémní pevností a pružností a získáte v něm tak doplněk na celý život. Zároveň je tento materiál hypoalergenní a šetrný k vlasové pokožce.

Černé provedení klipu zdobí lemování ve slonovinovém tónu po okrajích, čímž sofistikovaně odkazuje na atmosféru francouzské Riviéry. Logo v podobě písmene “B” je potažené 18 karátovým zlatem. Díky své velikosti je klip vhodný pro stažení dlouhých a hustých vlasů.

 

Hlavní benefity

  • Emblém značky je potažen 18 karátovým zlatem.
  • Klip je hypoalergenní.
  • Ideální pro dlouhé a husté vlasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: klipy
vlasy: luxusní doplňky
luxusní doplňky: klipy
určeno pro: unisex, ženy
velikost: large
barva: černá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: