Výhradní distributor značek pro ČR a SR

Pince a Cheveux White/Black, extra small vlasový klip

Značka: Balmain Hair

Ručně vyráběný klip Balmain, který je ideálním doplňkem do každého účesu.

Popis produktu

Balmain Hair Couture Pince à Cheveux je nadčasový a ikonický kousek kolekce Vlasových šperku. Nová kolekce je inspirovaná bohatým módním dědictvím Balmain a vyrobena z nejkvalitnějších materiálu a drží se precizního designu. Skřipce jsou zcela ručně vyrobeny a mají charakteristické detaily pozlacené 18karátovým zlatem.

Skřipce jsou vyrobeny ze silného, ale pružného acetátu celulózy, který je hypoalergenní a šetrný k vlasům a pokožce hlavy. Revoluční klipový mechanismus bez kovové středové pružiny se sám přizpůsobí množství vlasů uvnitř spony, aby vytvořil dokonalé uchopení a zabránil vyklouznutí spony z vlasů. Vhodné pro všechny typy vlasů. K dispozici ve velkém, středním a extra malém provedení.

Hlavní benefity: 
Emblém značky je potažen 18karátovým zlatem.
Klip je hypoalergenní.
Ideální pro jemné a slabé vlasy.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: HJ CA PIN XS WB
1 500 Kč
Pince a Cheveux White/Black, extra small vlasový klip
Značka: Balmain Hair

Balmain Hair Couture Pince à Cheveux je nadčasový a ikonický kousek kolekce Vlasových šperku. Nová kolekce je inspirovaná bohatým módním dědictvím Balmain a vyrobena z nejkvalitnějších materiálu a drží se precizního designu. Skřipce jsou zcela ručně vyrobeny a mají charakteristické detaily pozlacené 18karátovým zlatem.

Skřipce jsou vyrobeny ze silného, ale pružného acetátu celulózy, který je hypoalergenní a šetrný k vlasům a pokožce hlavy. Revoluční klipový mechanismus bez kovové středové pružiny se sám přizpůsobí množství vlasů uvnitř spony, aby vytvořil dokonalé uchopení a zabránil vyklouznutí spony z vlasů. Vhodné pro všechny typy vlasů. K dispozici ve velkém, středním a extra malém provedení.

 

Hlavní benefity

  • Emblém značky je potažen 18karátovým zlatem.
  • Klip je hypoalergenní.
  • Ideální pro jemné a slabé vlasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: klipy
vlasy: luxusní doplňky
luxusní doplňky: klipy
určeno pro: unisex, ženy
velikost: extra small
barva: černá, bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: